User profile: cyfra

User info
User name:cyfra
Name:Cyfra
Location:Serwis Canal+
Website:http://cyfra.tv
Bio:Jeden z pierwszych serwisów technicznych telewizji Cyfra Plus a obecnie ustawienie, montaż anten satelitarnych wszystkich operatorów w tym Canal+, Polsat Box. W przypadku problemów z odbiorem kanałów telewizyjnych lub koniecznością przeniesienia anteny (przeprowadzka) instalatorzy dokonają niezbędnych prac tak aby sygnał satelitarny obierany był prawidłowo. Pomoc przy wyborze typu dekodera cyfrowego i anteny satelitarnej oraz konwertera (LNB) zwykłego lub Unicable SCR na kilka telewizorów.

Jesli masz pytania, skontaktuj się z serwisem technicznym, kóry postara się rozwiązać problem. W chwili obecnej w ofercie Canal+ dostępne są pakiety telewizji satelitarnej oraz usługa online umożliwijaca odbiór kanałów w telefonie albo na tablecie/komputerze. Są również dostępne pakiety z serwisem Netflix ale wtedy dekoder wymaga podłączenie do internetu.

Coraz bardziej rozbudowuje się oferta internetu i telefonu w Canal+, można przenieść swój numer lub zakupić nowy. Jeśli zakupicie jednocześnie telewizję i usługę internetu to otrzymacie dwa razy większy limit danych niż przy zakupie oddzielnie czyli 200GB zamiast 100GB w cenie 59.99 zł
History
Joined:

This user does not accept Private Messages

User: cyfra

  • Public profile