User: Blog kulinarny

  • Public profile

User profile: Blog kulinarny

User info
User name:Blog kulinarny
Email:kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl
Name:Blog kulinarny
Location:Warszawa
Website:http://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Bio:Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia poza domem jest wybór lokalu, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz swój lokal, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też opisy o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!
History
Joined:

This user does not accept Private Messages